Benevento stworzyliśmy z przekonania,  że spodnie męskie, jako BAZA męskiej garderoby zasługuje na więcej uwagi. Do tej pory spodnie, jako element męskiej garderoby był traktowany po macoszemu, przyszedł czas,aby to zmienić. Założyliśmy Benevento z potrzeby stworzenia dobrego produktu w odpowiedniej cenie, przywiązujemy dużą wagę do stworzenia odpowiedniego stosunku ceny do jakości, tak by klient otrzymał najlepszy produkt w możliwie najlepszej cenie.

Jesteśmy parą w biznesie, ale i w życiu prywatnym, wspólnie pracujemy w branży już ponad 12 lat. Nasza szwalnia, w której szyjemy spodnie to firma rodzinna prowadzona od ponad 30 lat, specjalizująca się w szyciu spodni męskich.  

Konstrukcja spodni, które produkujemy jest dopracowywana na zasadzie ciągłej. Weryfikujemy elementy naszych form krawieckich ze względu na zmieniające się trendy w modzie, ale również bierzemy pod uwagę upodobania klientów. Przez 30 lat działalności mieliśmy okazję uszyć ponad milion par spodni. Na tę sumę składają się realizacje dla największych marek mody męskiej w Polsce, Niemczech, czy Wielkiej Brytanii, ale również zamówienia indywidualne, które z upodobaniem realizujemy po dziś dzień. Tak duże doświadczenie pozwoliło nam na wykorzystanie optymalnego wzoru sylwetki męskiej w Polsce i stworzenie perfekcyjnego kroju spodni, który podkreśli męską sylwetkę, jednocześnie ukrywając jej mankamenty. 

Jesteśmy specjalistami w wąskiej dziedzinie, dlatego mamy możliwość rzemieślniczego dbania o każdy szczegół.

 Nasze marzenie o tworzeniu najwyższej jakości spodni w Polsce, spełnia się każdego dnia, a możliwość ulepszania produktu razem z Wami, to wyzwanie, które z największą chęcią podejmujemy.

Głęboko wierzymy, że filarem naszej marki jest nowoczesne spojrzenie na klasyczną elegancję i rozwijanie tego konceptu razem z naszymi klientami.