Zwroty:

Masz absolutne prawo zwrócić zakupiony przez Internet towar do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki, nie musisz nawet podawać powodu zwrotu, chociaż każda informacja jest cenną dla nas radą na przyszłość.

Odzież Ci nie pasuje? Coś się zmieniło i chcesz oddać produkt? Przykro to słyszeć. Mamy jednak dobrą nowinę! Dzięki naszej obsłudze klienta, możesz oddać zakupiony towar w każdej chwili przez całe 14 dni.

Produkt, który chcesz zwrócić musi być nienoszony, w stanie w jakim go otrzymałeś i z oryginalnymi metkami w oryginalnym opakowaniu.

Zwrot kosztów zakupu w wysokości wartości towaru zwracamy w ciągu 21 dni od momentu otrzymania od Ciebie paczki zwrotnej z towarem.

KROK PO KROKU –proces zwrotu

Zaloguj się na swoim koncie w sklepie korzystając z linka ZALOGUJ SIĘ znajdującego się w prawym górnym rogu strony.

Znajdź numer zamówienia, którego dotyczy zwrot i skopiuj go.

Nienaruszony i nienoszony towar, bez śladów użytkowania, z wszystkimi metkami pakujesz do paczki, w której dostałeś towar. 

Klient nie ponosi kosztów odesłania do nas towaru do zwrotu. Nie przyjmujemy towaru przesłanego do nas w formie przesyłek za pobraniem.

Do zwracanego towaru należy dołączyć oświadczenie o rezygnacji zakupu wraz z podaniem imienia, nazwiska i adresu oraz nr konta bankowego, na które zostaną przelane pieniądze odpowiadające wartości zwracanego towaru. Dokument zwrotu otrzymasz na maila po wcześniejszym kontakcie z biurem obsługi klienta.

Zapakowany towar razem z dokumentem zwrotu i dowodem zakupu odeślij na adres:

 

Benevento

„ZWROT”

Ul.Białostocka 18

44-164 Gliwice 

Polska

W momencie otrzymania od Ciebie paczki zwrotnej, w przeciągu 21 dni otrzymasz zwrot pieniędzy, równy cenie zakupu towaru

To wszystko. Prosto, szybko i bez bólu!

Jeśli chciałbyś dopytać o coś więcej lub chcesz po prostu porozmawiać napisz do naszych Ninja. Ninja lubią emaile:  ninja@benevento.pl