Spodni damskie z zakładkami! W poszukiwaniu idealnej pary...

Spodni damskie z zakładkami! W poszukiwaniu idealnej pary...

Spodni damskie z zakładkami! W poszukiwaniu idealnej pary...

Od zawsze istniały kobiety, które wolały nosić spodnie. Czy to w ramach emancypacji i buntu wobec odgórnym zwyczajom, które nakazywały kobietom noszenie spódnic, czy to w ramach pragmatycznego podejścia do codziennego ubioru, który miał być komfortowy i miał nie przeszkadzać w codziennych obowiązkach, czy to wreszcie, już w bliższym nam czasie kobiety wybierają spodnie, bo to w nich czują się lepiej, czy po prostu dobrze.

Jako producent i marka skupiająca się wyłącznie na spodniach, obowiązujący trend na klasyczne spodnie z zakładkami i kantem dla kobiet jest dla nas wyjątkowo bliski. Na wybiegach królują spodnie skrojone na wzór męskich spodni garniturowych, znajdziemy tam dodatki spodniowe występujące zwykle w klasycznej modzie męskiej, takie jak gurt spodniowy, kant w spodniach, zakładki, czy zaszewki na spodniach, regulatory pasa, czy mankiety spodniowe.

Krawiectwo męskie rządzi się swoimi prawami. Nie jest tajemnicą, że to męska odzież, szczególnie ta klasyczna jest lepiej wykonana pod względem jakości, także materiały i tkaniny używane do uszycia klasycznych spodni męskich są lepszej jakości, znajdziemy wśród nich czystą wełnę, czyste lny, organiczną bawełnę i wiele innych, które na próżno szukać w szerokiej gamie damskiej odzieży, gdzie ciągle królują poliestry i inne sztuczne tkaniny.

Postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie oraz wiedzę w produkcji najwyższej klasy spodni męskich i przełożyć ją na asortyment dla kobiet, ponieważ któż jak nie one zasługują na najwyższe jakości spodnie. Zdecydowanie kobiety potrafią docenić wygląd spodni, jakość tkaniny, jej delikatny chwyt, czy skład tkaniny, którą stosujemy w spodniach, ale ciągle mniej jest tego typu jakościowych spodni na rynku.

Dlatego już od jakiegoś czasu proponujemy modele spodni klasycznych dla kobiet. W tej chwili nasz model Gia i nowość Alessa, to spodnie, które z powodzeniem stworzą podstawę klasycznej garderoby damskiej, staną się głównym motywem waszej garderoby kapsułowej.

Quite luxury i spodnie Benevento dla kobiet.

Podstawą stylu quite luxury jest idea luksusu oparta na wyborze doskonałych tkanin i prostych, ale precyzyjnych krojach. Na pewno zauważyłyście kobietę, która idzie ulicą, ubrana w stonowane kolory, brak krzykliwych kontrastów, czy specjalnie wyskokowych ubrań, ale wszystko tam gra.

Nonszalancko zwraca na siebie uwagę swoim nienachalnych stylem, nosi doskonale pasujące do siebie stonowane kolory, ubrania wida

, że są doskonale skrojone z świetnej jakości tkanin, wszystko się pięknie komponuje. Dominują kolory beżowe, kremowe, a także klasyczna czerń i brąz. To właśnie jest styl „old money”, tu chodzi o wybór jakościowy tkanin i perfekcyjny krój, o historię, jaka idzie za noszonymi ubraniami, tym gdzie są produkowane, w jaki sposób i gdzie. Tu nie jest ważna znana marka, ale to co sobą reprezentuje, czyli zrównoważona produkcja, minimalny ślad węglowy, czyli odzież ma być najlepiej wyprodukowana najbliżej miejsca, gdzie jest sprzedawana, tak jak nasze spodnie damskie Benevento, które szyjemy w naszej rodzinnej szwalni w Polsce, w zakładzie krawieckim, który specjalizuje się w szyciu spodni już ponad 30 lat.

Nie ma nic lepszego niż proste klasyczne spodnie inspirowane męskim krawiectwem. Wbrew opiniom niektórych, damskie szerokie spodnie wełniane są tak wygodne, jak para bawełnianych dresów, przy czym dają więcej możliwości stylizacji. Spodnie z zakładkami wyglądają dobrze ze sneakersami, czy butami loafers i oxfordami. Można je założyć zarówno do shirtu, jak i klasycznej koszuli typu boyfriend. Spodnie wełniane damskie można połączyć tak, by zestaw był elegancki, jak i codzienny, jedna i druga wersja będzie szykownie podkreślać styl, a więc najlepiej zaopatrzyć się w kilka wariantów kolorystycznych takich spodni.

Jak stworzyć garderobę w stylu quite luxury?

Podstawą garderoby w stylu quite luxury jest minimalizm i klasyczne kroje. Co więc zalicza się do te klasyczne spodnie, koszula, marynarka i tshirt. Jako baza zestawu klasycznego najlepsze będą czarne wełniane spodni damskie oraz beżowe spodnie wełniane. Damskie spodnie wełniane z zakładkami to baza o tworzenia wielu klasycznych stylizacji.

Stylizacja quite luxury to Sarah Snook as Siobhan „Shiv" w serialu Sukcesja. Wełniane spodnie w kratę z zakładkami, dla wyróżnienia, jednak w stonowanychkolorach brązu i beżu.

Tutaj kupicie podobne: Spodnie Gia w kratę brązową beżową - link

Sofia Richie na codziennej przechadzce założyła szerokie czarne spodnie z zakładkami i białą koszulką. Wygodne ubrania, a przy tym stylizacja świetnie wygląda i dyskretnie przykuwa uwagę.

Tutaj kupicie podobne: Spodnie Benevento wełniane czarne z szerokimi i zakładkami - link

Kolejny przykład, to Katie Holmes i jej białe szerokie spodnie z naszytymi kieszeniami. 

Beżowe spodnie z zakładkami, dla nas to „statement pants” jako fundament stylu cichej elegancji. Pasują do wszystkiego, do zielonej bluzy dresowej i do koszuli klasycznej. Nasz model Alessa jest idealnym przykładem takich spodni, mamy je w bawełnie, dla chętnych również uszyte z wełny dziewiczej.

Tutaj kupicie podobne: Spodnie Palazzo Alessa beżowe z zakładkami i szeroką nogawką- link

Podsumowanie garderoby w stylu quite luxury ze spodniami w roli główniej, jako podstawa budowania swojej wyjątkowej garderoby:

Tutaj kupicie podobne: Spodnie Alessa beżowe z zakładkami i szeroką nogawką- link

Tutaj kupicie podobne: Spodnie Benevento wełniane czarne z szerokimi i zakładkami - link

Tutaj kupicie podobne: Spodnie Gia w kratę brązową beżową - link

All comments